Примарен Сребрен Сребрен Цврст Синџир На Јаже

Примарен Сребрен Сребрен Цврст Синџир На Јаже

Во магацинот.
DEN 3199.84
Тековен:

Подигнете го вашиот личен стил со овој класичен ѓердан од синџир од сребрено јаже. Со должина од 26 инчи и ширина од 4,3 мм, овој цврст синџир на јаже нуди висока полирана завршница за долготраен сјај. Затворачот од јастог го одржува овој ѓердан безбеден околу вратот.Метална Тежина : 34,83 Грама Тип на накит : Стил На Финиш : Завршна Обработка На Накит : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 26-инчен х 4,3 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Италија Сребрена, Полирана, Цврста, Јастог Канџа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата