Бричење 6.25 9.5 61.5 Фиберглас Рачка Квадратна Точка Лопата

Бричење 6.25 9.5 61.5 Фиберглас Рачка Квадратна Точка Лопата

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Посегнете по Лопата За Бричење 2594500 Квадратни Точки со Рачка Од Фиберглас кога треба да подигнете тешки товари земја, карпи и други тешки материјали. Неговата глава со квадратна точка помага да се задржи лабавиот материјал на место за полесно транспортирање. Фабрикувана од тешка, но сепак лесна, фиберглас, рачката ја зголемува јачината на алатот и е завршена со амортизиран стисок за ваша удобност. Идеален за подигнување и движење на тешки товари од карпи, почва и други материјали. Дизајниран за транспорт на лабав материјал, како што се почва, песок и чакал. Амортизиран зафат за удобност и контрола. Екстра-долг 12" заштитен ракав. Изведувач одделение фиберглас рачка. Тежок мерач калено челично сечило.

Параметри на производот

Стоката во категоријата