Wynwood Studio Canvas есен и цветни ноти Флорални и ботанички флорали wallидни уметности платно печати портокалово светло портокалово 20x30

Wynwood Studio Canvas есен и цветни ноти Флорални и ботанички флорали wallидни уметности платно печати портокалово светло портокалово

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со есен и цветни ноти од платното во студиото Винвуд, прекрасно цветно букетно wallидно дело изработено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис портокалова и светло портокалова нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата