Кемира за потпишување на крстосницата од Миа К

Кемира за потпишување на крстосницата од Миа К

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. и нема поврзаност со Миа Фароуматеријал : Направено од висококвалитетна веганска кожа ткаенина за обложување : Дизајнирано со луксузни украси за златен тон, врвни патенти затворање мазно зрнеста текстура чиста надворешна патент џебна џебна мерка со повеќе оддели : Внатрешните карактеристики пространи прегради со длабок wallиден патент џеб Екстериер се одликува со делумно јасни џебови за џебови : 8,5 во L x 9,5 во H x 1 во d прилагодлива лента за рамото се протега на 48 во рачни чанти, жени со вкрстени торби за жени, жени крстовички чанти , ефтини жени со вкрстени торби, жени со вкрстени чанти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата