Daiwa New Megaforce Spinning Rod

Daiwa New Megaforce Spinning Rod

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Род за вртење на Daiwa New Megaforce нуди квалитетна конструкција и компоненти. Целосен спектар на активности ги опфаќа најпопуларните техники и видови на риболов во Америка. Daiwa New Megaforce Spinning Rod : Ултра чувствителен, чист графит празно со не-сјај мат финиш. Упатства за сечење, алуминиум оксид. Силна, празна градба. Седиште за ролна со не'рѓосувачки качулка. Природни рачки со плута со заштитен композитен задник од плута и проверка на зафат. Должина : 5 '6 ".

Параметри на производот

Стоката во категоријата