Gyma Blue Sit-to-Stand Entering Walker Toddler Push Walking Toy Wards & Sounds

Gyma Blue Sit-to-Stand Entering Walker Toddler Push Walking Toy Wards & Sounds

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Овој пешак за учење на седиште ќе биде совршен асистент за првиот чекор на бебето! Одликувајќи се со лесна рачка и 4 мазни тркала со заклучен дизајн, ова дете што го турка играчката за одење му помага на вашето малечко да научи да оди. Во меѓувреме, цврстата триаголна структура и правоаголна конструкција од 4 точки ја обезбедуваат безбедноста на вашето бебе додека притискаат. И отстранливиот панел за активност со повеќе играчки (тапан за животински раце со звуци и светла, одвојлив телефон за играчки, запчаници за вртење, копчиња за пијано со звуци и отстранлив микрофон, итн.) Донесува бескрајна забава. Феации : Избегнува нарушување тркала. Одлично за рано образование преку повеќе играчки на панелот за активности. Научете да шетате со притискање на овој патник за учење на седиштето. Одобрено од ASTM и CPSIA сертификати за безбедна употреба. Панелот за активност може да се одвои за забавно играње на подот. Мазна површина за удобно допир : сина. Материјал : АБС, стр. Севкупна димензија : 20 '' x 18.5 '' x 18.5 '' (L x w x h). Нето тежина : 4 фунти. Препорачана возраст : над 0 месеци. Батерија : 3 АА батерии (не се вклучени). Пакетот вклучува : . 1 x Sit-to-Stand Learning Walker. 1 x Упатство Прв чекор за малиот : Овој пат за учење за учење го охрабрува вашето малечко да го направи првиот чекор храбро додека ги промовира јаките на нозете и да развива способност за рамнотежа. Уште повеќе, големата постојана површина во средина го прави бебето да научи точен начин да одиме за да избегне лак нозе . панел за одвојување на активност : Отстранливиот панел за активност е одличен за игра на подот. Помага во подобрување на координацијата на рацете и окото и погодно за раното образование преку повеќе играчки, како што е тапан за животински раце со звуци и светла, телефон за одвојување на играчки, запчаници, копчиња за пијано со звуци и отстранлив микрофон, итн. Триаголна структура на страната и правоаголната структура од 4 точки на дното, ова бебе седи-на-столб Вокер ја прави силата рамномерно распределена со цел да донесе одлична стабилност. Затоа, вашето малечко е во состојба да го користи безбедно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата