Houseухаус Осветлување 25-метри, приклучок на отворено во затворен простор на отворено со многу големи LED глобус G сијалици, одлични свадбени светла, украси за патишта,

Houseухаус Осветлување 25-метри, приклучок на отворено во затворен простор на отворено со многу големи LED глобус G сијалици,

Во магацинот.
DEN 243.04
Тековен:

Пристигнаа нови, стилски и функционални 25-метарски LED LED LED за заштеда на енергија за заштеда на енергија! Престанете да трошите тони енергија со стари верзии на блескаво и надградба на верзијата пријателска за енергија! Нашите LED светла што висат на отворено доаѓаат со 26 многу големи, разнишани, 1 W G50 LED светилки (вклучително и една бесплатна дополнителна голема сијалица!). Овие светилки имаат база C7/E12 Candelabra и емитуваат приближно 30 лумени за вкупно 750 лумени за целата влакно. Плус, нашите светилки G50 се 25% поголеми од почестите сијалици G40. Издржливата конструкција е отпорна на временски услови и отпорни на распарчување за светлата во задниот двор на кои можете да им верувате. LED стринг -светлата на houseухаус за осветлување се совршени светла за внатрешен двор за вашиот двор, градина или каде и да ви треба светло на отворено. Ослободете ги меѓу дрвјата, по должината на оградата или во кластерите околу вашиот простор. Осветлување на houseухаус : Дефинирање на посветлите моменти на животната светлина на LED партиски светла : 1 W, LED сијалицата во стилот на Едисон, LED сијалицата користи само дел од енергијата во споредба со контра-дел-дел-дел, и последен 5x подолго!. Водоотпорни светла на низа : Водоотпорен и доказ за протекување. Закачете ги овие светла каде и да сакате кафе или бистро стил надвор од светлата без да се грижите за времето. Плус, нашите светилки отпорни на џамбо се доволно издржливи за да се издржат на кој било тест и се поголеми од почестите сијалици G40!. Дополнителни големи светла на жица G50 Globe : Направете го вашето осветлување на отворено да стои над останатите со нашите уникатни G50 LED светла на отворено. Овие светла G50 светла имаат поголем дијаметар на сијалицата од почестите сијалици G40, и тие испуштаат повеќе светлина!

Параметри на производот

Стоката во категоријата