Арена тимска торба за опрема во флуо-жолто-црна боја

Арена тимска торба за опрема во флуо-жолто-црна боја

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Носете ги сите ваши опрема за обука за пливање на базенот со нашата преголема торба за тимска мрежа. Конструиран од отпорен на вода, пренаменет со најлонски материјал за мрежни мрежи, оваа торба е изградена за да се исуши побрзо од која било друга торба за решетки за пливање. Комплетирајте со засилена најлонска лента зашиена во горниот дел од торбата за лесно да висат на кука или да ја кликнете на друга торба за леснотија на складирање и транспорт. Персонализирајте го и со „Здраво, моето име е…“. Името ознака за леснотија за лесно забележување во купот меѓу опрема на вашите соиграчи. Затегнете го затворено со лесен за затворање на клипот за персонализирано вклопување на рамената и назад. Димензии : Мерки (45 x 65 cm) (17,7in x 25,8in) Арена Тимска решетка торба за опрема.

Параметри на производот

Стоката во категоријата