Крајбрежен накит од не'рѓосувачки челик антички завршен прстен на черепот на авијатиторот

Крајбрежен накит од не'рѓосувачки челик антички завршен прстен на черепот на авијатиторот

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Крајбрежен накит антички завршен не'рѓосувачки челик авијатичар череп рингл, висока со овој уникатен прстен на черепот „Авиатор“ со оксидирано детално уметничко дело. Класичен дизајн на черепот со капа и очила на авијатичарот. Овој прстен е направен од не'рѓосувачки челик со висок степен со полирана завршница. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Должина на артикалот : 1 3/16 инчи. Ширина на артикалот : 1 1/32 инчи. Дебелина на артикалот : 5/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 20 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : изјава, модерна, уникатна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Параметри на производот

Стоката во категоријата