Ournourneуни колекција женски кариса токави ја затегнаа пети Марија Janeејн Флас

Ournourneуни колекција женски кариса токави ја затегнаа пети Марија Janeејн Флас

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Смело земете го денот во овие Мери Janeејн. Кариса е стан зашилен пети изработен со печатени ткаенини на врвот на преполн со каиш. Еден рамен гумен ѓон и постепено стапало го комплетираат овој класичен изглед на колекцијата на ourурни. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата