Ournourneуни колекција женски амат амати удобна пена луцит лента за слајдови сандали

Ournourneуни колекција женски амат амати удобна пена луцит лента за слајдови сандали

Во магацинот.
DEN 819.04
Тековен:

Нашите сандали од амата од колекцијата ournournee ќе ве остават да се чувствувате како кралицата што сте. Со нивниот луцит материјал, мулти-сноп дизајн, затворање на лизгање, слајд функција и отворено тркалезно пети, ќе ви го даде целиот стил што ви треба за да одговарате на сите и сите ваши облеки, дозволувајќи да ги носите повторно и време повторно и време . Како бонус, нивната удобна пена од 4 мм tru ™ ™ insole ќе ги остави нозете да се чувствуваат како да се на облак со секој чекор. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Мена од човекот. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Тип на рамна потпетица : единствено. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Мена од човекот. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Тип на рамна потпетица : единствено. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Мена од човекот. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата