Павилјонски лаптоп DV9819WM - AMD Turion TL- 2. GHz - Vista Home Premium - GF - GB RAM - GB HDD - DVD SuperMulti - 17 BrightView 900

Павилјонски лаптоп DV9819WM - AMD Turion TL- 2. GHz - Vista Home Premium - GF - GB RAM - GB HDD - DVD SuperMulti - 17 BrightView

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

HP Pavilion Laptop DV9819 WM - 17 " - Turion 64 X2 TL -62 - 3 GB RAM меморија - 160 GB HDD клучни карактеристики и придобивки : современ дизајн, интуитивни карактеристики и остар изглед со елегантна завршница на HP, со висок сјај. Копчињата и контролниот панел со позадинско осветлување ве ставаат на одговорност . Остри слики и живописни графики доаѓаат со учтивост на 17-инчниот дисплеј со широк екран со опционален HP Ultra Bright View . Мали додатоци за подобрена забава : Altec Lansing звучници, два приклучоци за слушалки, два интегрирани микрофони и веб-камера за Vo IP, дури и далечински управувач . Што е вклучено : HP Pavilion DV9819 Wm. Батерија од 8 клетки. Далечински управувач, веб-камера, слушалки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата