Портокалови дрвја со тиркизно езеро за време на зајдисонцето, врамено сликарско платно уметничко печатење

Портокалови дрвја со тиркизно езеро за време на зајдисонцето, врамено сликарско платно уметничко печатење

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Ова исклучително тиркизно езеро со портокалови дрвја за време на зајдисонцето, врамена wallидна уметност се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка од дрво. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Планинско платно за квалитет на памук. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси. Карактеристики : Стил : наутички и крајбрежен. Тема : пејзажи. Боја : Сина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата