Лига - Постер за wallидови на суперarsвезди со магнетна рамка, 22.375 34

Лига - Постер за wallидови на суперarsвезди со магнетна рамка, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

Врамните трендови меѓународни постери се дизајнирани со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела и имаат чиста, модерна дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобруваат боите за да направат изјава за задебелување на wallидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме нешто за секого. Трендовите меѓународни постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Трендови Меѓународна НБА лига - Суперerstвезди 22 wallидни постер со магнетна рамка : Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на кожена кожа за појавување . Лесен за склопување Дизајн создава брза инсталација . автентично, официјално лиценцирани уметнички дела . Димензии на постери : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

Параметри на производот

Стоката во категоријата