Чуеов Жените閳ユ獨 Фустан Краток Ракав V-Вратот Цвеќиња Печати Плажа Слободно Време Долг Фустан Летен Фустан Дозвола

Чуеов Жените閳ユ獨 Фустан Краток Ракав V-Вратот Цвеќиња Печати Плажа Слободно Време Долг Фустан Летен Фустан Дозвола

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

1111 Microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7. 8 unormal0 1111 Microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7. 8 unnormal0 Женски Моден Фустан Краток Ракав V-Вратот Цветен Долг Фустан Со Карактеристики На Ременот : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Кул Цветни Долг Фустан 5.Одлична еластичност информации За Производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен, Забава, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Печатење Облека : Стил На Должина На Глуждот : Секојдневна Јака : Вклопување На Вратот : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 х Големина На Фустан За Жени 4 8 34 86-104см/33.86"-40.94" 31см/12.20" 60-96см/23.62"-37.80" 121см/47.64" Големина : С Големина : Мал САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86-104см/33.86"-40.94" Ракав : 31см/12.20" Половината : 60-96см/23.62"-37.80" должина : 121см/47.64" ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, благодарам!. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. [Соодветна Пригода] : Секојдневна, Забава, Шопинг, Работа, Надвор, Дома, Ноќници, Облека За Спиење, Шопинг.

Параметри на производот

Стоката во категоријата