Фонесоап Женски Краток Ракав Лак Јазол Завој Врвот Сончоглед Печатење Мини Фустан Костум Фустан Морнарица Л

Фонесоап Женски Краток Ракав Лак Јазол Завој Врвот Сончоглед Печатење Мини Фустан Костум Фустан Морнарица Л

Во магацинот.
DEN 535.36
Тековен:

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86" Половината : 80-90см/31.50"-35.43" Должина : 86см/33.86" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" Половината : 86-96см/33.86"-37.80" Должина : 87см/34.25" ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 98см/38.58" половината : 92-102см/36.22"-40.16" должина : 88см/34.65" ГОЛЕМИНА : XL сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 104см/40.94" половината : 98-108см/38.58"-42.52" ДОЛЖИНА : 89СМ/35.04" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 110см/43.31" половината : 104-114см/40.94"-44.88" должина : 90см/35.43" модни жени Завој Со Кратки Ракави врвен сончоглед печатење мини фустан костуми ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Платформа супер добар ранг на податоци 3.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Должина На Завој Со Лак Јазол : Мини Стил : Секојдневен, Должина на моден Ракав : Повод За Кратки Ракави : Секојдневен, Дневен Тип На Шема : Сончогледово Печатење и рачно перење и машинско перење е ВО РЕД пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Топ+1 ПАРЧИЊА Фустан ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина На Половината Л 8 12 38 98см/38.58" 92-102см/36.22"-40.16" 88см/34.65" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 98см/38.58" Половината : 92-102см/36.22"-40.16" Должина : 88см/34.65" И МИЕЊЕТО РАЦЕ и Машинското Перење е во Ред. Стил : Секојдневен,моден. 4.Овој Лесен, Фустан Е За Тие Денови!. Пол : Жени. 2.Платформа Супер Добар Ранг На Податоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата