Моден Фустан Без Ракави Фустан Со Летен Цвет Тркалезен Врат А-Линија Принцеза Фустан

Моден Фустан Без Ракави Фустан Со Летен Цвет Тркалезен Врат А-Линија Принцеза Фустан

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Фустан без ракави со свеж цвет на мало девојче - - - нашиот фустан има мила свеж стил што ќе го сакаат вашите малечки! Полите на здолништето се лабави во стилот на а-линија, покажувајќи жив, сладок и пријатен, тој е мек и дише, ги прави вашите мали девојчиња толку слатки и симпатични, како вистинска принцеза. Големина (инч) 90 Должина : 20.08Биста : 23.23Половината : 23.23Возраст : 1-2Т 100Должина : 22.05Биста : 24.41Половината : 24.02Возраст : 2-3Т 110Должина : 24.02Биста : 25.59Половината : 24.80Возраст : 3-4Т 120Должина : 25.98Биста : 26.77Половината : 25.59Возраст : 4-5Т Спецификација : Материјал : Памучен Стил : Европски И Американски Модел : Боја На Цвеќе : Зелен Применлив пол : Девојки Соодветна сезона : Летни Белешки : 1. Горенаведените податоци се мерат со плочка рачно, со дозволена грешка од 1-3 см. 2. Поради различни дисплеи и светла, може да има грешки во боите. Ве молиме погледнете ги вистинските ставки. Содржина на пакетот : 1x Материјал За Облекување : мини фустанот е изработен од висококвалитетна памучна ткаенина, која има добра апсорпција на влага и лесна, удобна за носење и нема оштетување на кожата на девојчето. Дизајн : Нашиот сарафан се одликува со дизајн со сладок цвет печатен и испакнат, со стил на тркалезен врат, кратко здолниште во а-линија го прави вашето мало девојче да изгледа како убава принцеза. Прилики : овој секојдневен фустан без ракави со патент е совршен за роденден, фестивал, забава, банкет за облекување, секојдневно носење, одмор, туш за бебиња или други специјални прилики. Идеални подароци : прекрасниот фустан на девојката принцеза е совршен подарок во посебни денови за вашата ќерка, внука или вашите пријатели кои имаат мало девојче. Тоа мора да биде големо изненадување за нив. Одржување на облека : Препорачано миење рачно или машина, одвоено од друга облека за да избегнете боење; висат рамно и суво за да избегнете пеглање и белење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата