Хфолоб Дуксери За Жени Женски Дуксер Со Принт На Екипажот Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Пуловер Фит Дуксери Блузи Модна Облека

Хфолоб Дуксери За Жени Женски Дуксер Со Принт На Екипажот Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Пуловер Фит Дуксери Блузи Модна

Во магацинот.
DEN 474.40
Тековен:

врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина".13" големина : Xxl биста : 124см/48,82" рамо : 52см/20,47" ракав : 67см/26,38" должина : 76см/29,92" женски дуксер за Печатење На ноќта на Вештерките секојдневен пуловер со дуксер со долги ракави се вклопуваат со дуксери врвовикарактеристики.

Параметри на производот

Стоката во категоријата