Дизни-Мики Грин Виножито-Мало Дете И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Дизни-Мики Грин Виножито-Мало Дете И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Дизни-Мики Грин Виножито-Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица-Авторски Права Дизни Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран Од Дизни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата