тинејџерски облека мало дете мускулна кошула лето дете момчиња девојки краток ракав маица блузи цртан филм автомобил дизајн за бебе девојка бебиња деца

тинејџерски облека мало дете мускулна кошула лето дете момчиња девојки краток ракав маица блузи цртан филм автомобил дизајн

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Лето Дете Момчиња Девојки Краток Ракав Маица Блузи Цртан Филм Автомобил Дизајн За Бебе Девојка Бебиња Деца. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 100гр. големина На Пакетот : 10х15х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Топ За Дванаесет Момчиња Големи Момчиња Маици Големина табела : . Големина : 90 Биста : 58см/22.83" Ширина На Рамената : 25см/9.84" Ракав : 12см/4.72" Должина : 39см/15.35" Препорачана возраст : 12-18 Месециголемина : 100 Биста : 62см/24.41" ширина На Рамената : 27см/10.63" Ракав : 13см/5.12" Должина : 41см/16.14" препорачана возраст : 18-24 Месециголемина : 110 биста : 66см/25.98" ширина на рамото : 29см/11.42" ракав : 14см/5.51" Должина : 43см/16.93" препорачана возраст : 3-4 Годинаголемина : 120см : 70см/27.56" ширина на рамото : 31см/12.20" ракав : 15см/5.91" должина : 45см/17.72" Препорачана Возраст : 4-5 годинаголемина : 130 биста : 74см/29.13" ширина на рамото : 33см/12.99" Ракав : 16см/6.30" Должина : 47см/18.50" препорачана возраст : 5-6 годинаголемина : 140 биста : 78см/30.71" ширина на рамената : 35см/13.78" ракав : 17см/6.69" должина : 49см/19.29" препорачана возраст : 6-7 години материјалите носат подобро искуство при носење. Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Дете. И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Блузи Момчиња Момчиња Врвови. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Маица Момчиња Долг Ракав Термални Момчиња Отсечени Кошула. Повод : Тоа Е Фустан За Секојдневно Секојдневно, Плажа,Одмор, дом, Клуб, Канцеларија, Работа, Шопинг, Дипломирање, Училиште, Забава, Одмор, Свадба, Состаноци, Вечерна Вечера, Матурска, Итн. Ракав Мета Момчиња Термални Кошули. Роман Дизајн, Така Што Вашето Дете Со Модата, Додека Фото-Ефектот Ќе Биде Подобар. Кошула со долги Ракави За Момчиња Долги Ракави Есенски Кошули. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Мека Кошула Благодарам Кошула За Момчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата