Женски Модни Долги Ракави V - Вратот Еднобојни Лабави Врвови Блуза Плетен Џемпер Тиеток

Женски Модни Долги Ракави V - Вратот Еднобојни Лабави Врвови Блуза Плетен Џемпер Тиеток

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. маици за маици за мотоцикли за мажи слатки врвови на култури надолу елек мажи вестидос де принцезас пара нињас машки костум елек женски врвови со долги ракави ловечки елек моле елек машки обични кошули со копчиња камизас де вестир пара мујер блуза со долги ракави пиратска блуза жени плус големина врвови џемпер елек фустан портокал елек црни поло маици за мажи ловечки елек за мажи мажи. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Женски Мода Долги Ракави V-Вратот Еднобојни Лабави Врвови Блуза Плетени Џемпер.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Карактеристики : V-Врат,Долг Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен Џемпер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата