Вистинска Кадифена Кадифена Форма Одговара На Правоаголник За Истегнување Преклопни Капаци За Складирање Отомански Навлаки За Лизгање Отстранлив Подножје За Заш

Вистинска Кадифена Кадифена Форма Одговара На Правоаголник За Истегнување Преклопни Капаци За Складирање Отомански Навлаки За

Во магацинот.
DEN 511.84
Тековен:

Кадифена Кадифена Ткаенинаприлично ВКЛОПУВАЊЕ : оваа иновативна отоманска обвивка од 1 парче е изработена од луксузна кадифена ткаенина со висок растеглив кадифе. Погоден за повеќето правоаголни и 5 еднострани складирање османлиите. Х-Голема големина одговара на повеќето отомански со 33-40" должина,24-36" ширина, 15-19, 5" висина. Карактеристика најмногу одговара на една големина, љубезно измерете пред да нарачате ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : овие османлиски капаци се супер меки и удобни, природни еколошки и ЕКОЛОШКИ. Заштитете го вашиот отоман од истурање, дамки и кинење. Одличен избор за домови со деца и домашни миленици.Високо препорачано и за мебел од кожа и за ткаенинаестетски ДЕКОР : супер растегливата карактеристика ги прави лизгачите погодни за повеќето стилови на мебел. Заштедете пари со продолжување на животот на вашиот османлиски, направете вашиот стар мебел да изгледа сосема новоне ЛИЗГАЊЕ : за постапките за инсталација започнуваат од задната страна, осигурувајќи се дека го покрива целиот предмет, а потоа поместете го полека надолу за да се вклопи над производот за да се осигура правилно вклопување (водич фотографии на страницата за продажба), зашиени со дебели еластични јамки за цврсто покривање на долните рабови за одржување на место.ЛЕСНА НЕГА : без Брчки. Машина за перење за лесна нега и одржување, одделно во ладна вода на нежниот циклус, не користете белило. Купување повеќе навлаки за лизгање на софата / заштитници во бренд за да го облечете вашиот дом пофантастична Покривка За Мебел за Кучиња и Мачки. Мебел Покритие. Софа Покритие.

Параметри на производот

Стоката во категоријата