Ниуер Дами Маица Еднобојна Маица Со Кратки Ракави Летни Врвови Обичен Пуловер V Вратот На Езерото Блу

Ниуер Дами Маица Еднобојна Маица Со Кратки Ракави Летни Врвови Обичен Пуловер V Вратот На Езерото Блу

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Дизајн - Овој Празник Блузи За Жени Лето Краток Ракав Против Вратот Плисирани Маици, Останува Пријатна И Удобна Додека Ви Се Случува Да И Од Тренингот или Повик Сесија Во Оваа Мека И Еластична Плисирана Со Странични Врвови. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Карактеристика : Женска Лабава Маичка Со Цврста Боја, Женска Обична Маичка Блуза, Женски Врвови За Туника4. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Блузи Со Еднобојни Бои, Женска Секојдневна Маица,Тип На Тепих Со Кратки Ракави : Обична Боја : Бела,Црна,Сина,Розова,Зелена, Виолетова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Памучно Деколте : V Ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратко Сезона на ракави : Пролет,Лето,Fall,Зима, Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер и Памук, Лесни, Меки и Удобни за Носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата