Анбех Бет Датон Кошули За Жени Јелоустоун Кошула Графички Краток Ракав Маичка

Анбех Бет Датон Кошули За Жени Јелоустоун Кошула Графички Краток Ракав Маичка

Во магацинот.
DEN 361.44
Тековен:

Ви благодарам многу што ја избравте Нашата Графичка Кошула Анбех.Оваа Женска Маица Анбеч е надградена на новиот бренд НА Анбеч XCHQRTI.Во споредба со претходните кошули ткаенините се помеки и поделикатни во изработката.Сега, се повеќе и повеќе лажни продавачи го користат нашиот бренд без дозвола, и намерно ги продаваат на клиенти евтини кошули. Квалитетот е многу слаб, што е сосема различно од сликата.Ве молиме внимателно изберете Продадени Од Продавачот Е Анбех при купување. Женските кошули бет датон се ткаенина што дише, добро изработена. Мека лесна и не абразија ткаенина материјал со одлична еластичност и издржливост. Бет датон состојба на рудникот графички букви печатени маици, кошула со кратки ракави, о-врат, таа е погодна за цела година и секоја пригода. Секојдневен уличен стил бет датон маица, кошули за трчање, кошули за кампување, врвови за планинарење, убави женки секој мора да има еден. Кошулата бет датон за жени графичката маичка јелоустоун може да се совпадне и со фармерки, шорцеви, платнени чевли,секојдневни и стилски. Бет датон кошула совршен подарок за божиќ, нова година, роденден, годишнина, дипломирање, денот на вљубените, денот на мајките, денот на благодарноста и др. Графичките маички за жени бет датон се исклучително меки кратки ракави, маичка за вратот на екипажот. Бет датон кошула писмо графичко писмо печатење, мека на допир, удобно за носење, дише и пријателски за кожата. Може да се носи како обична женска графичка маичка, летна облека, работна облека, совршена со панталони и шорцеви. Добро за секојдневно носење, одлично функционира со под џемпери, јакни, палта или самостојно носење. Предложете рачно / машинско перење со ладна вода, суво рамно, не избелувајте. С- - - - биста : 37.01 "/94см - - - - - - - Половината : 36.22 "/92см - - - - - - - - - Должина : 26.38 " /67см. М- - - Биста : 38,58 "/98см - - - - - - - - Половината : 37,80 "/96см - - - - - - - Должина : 26,77"/68см . Л - - - - - Биста : 40,16 "/102см - - - - - - Половината : 39,37 "/100см - - - - - - - Должина : 27,17"/69см . XL - - - - Биста : 41.73 "/106cm - - - - Половината : 40.94 "/104cm - - - - - - Должина : 27.56"/70cm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата