Накит Стерлинг Сребрена Родиум Швајцарската Сина Топаз & Црна Сафир Обетка Јакна

Накит Стерлинг Сребрена Родиум Швајцарската Сина Топаз & Црна Сафир Обетка Јакна

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Атрибутистерлинг силверродиум-позлатенсина Топазблацк Сафирпроизвод Описматеријал Примарна - Чистота 925стоун Тип 1 Швајцарски Син Топазстон Тип 2 Сафирестон Боја 1 Сина Боја 2 Сина Количина 1 28стоун количина 2 8 должина на Предметот 13 ммплат Родиумстоун Поставување 1 Пронг Поставување На Камен 2 1 1.148 ctw (вкупна тежина)тежина на камен 2 0.036 Ctw (вкупна тежина)функција цврст Процес На Производство Леанматеријал примарна Сребрена Комплетност Комплетна (Вклучени Сите Камења)Камен Облик 1 Кружен Камен Облик 2 Кружен Камен големина 1 2 Mmstone Големина 2 1 mmstone третман 1 третман Со зрачење камен 2 Ширина На Греење Од Ставка 13 Mmproduct Тип обетки од типот накит продадени по Единица пароброд примарна Боја Тип На Бело Обетка кластер заоблена боја Сребрена Тонска Јакна Отворање 6,25 Mmstone Метод На Создавање 1 Метод На Создавање Природен Камен 2 месец на природен камен (12) гарантирано сребро од 925 Декември, автентицирано Со Печат Од 925. Бесплатна Стандардна Испорака во САД. Направено со БРИЛИЈАНТНА Изработка. Кавга Слободен Враќа. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали.

Параметри на производот

Стоката во категоријата