Женски Обичен Цврст Долг Ракав Отворен Преден Засечен Јака Кардиган Канцеларија Дами Секојдневна Работа Палто Јакна Костум

Женски Обичен Цврст Долг Ракав Отворен Преден Засечен Јака Кардиган Канцеларија Дами Секојдневна Работа Палто Јакна Костум

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Големина : S Биста : 90cm/35.43" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 54cm/21.26" Должина : 60cm/23.62" Големина : М Биста : 94cm/37.01" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 55cm/21.65" Должина : 61cm/24.02" Големина : L Биста : 98см/38,58" рамо : 42см/16,54" ракав : 56см/22,05" должина : 62см/24,41" големина : xl биста : 102см/40,16" рамо : 43см/16,93" ракав : 57см/22,44" должина : 63см/24,80" големина : ххл биста : 106см/41.73" рамо : 44см/17.32" ракав : 58см/22.83" должина : 64см/25.20" жени блејзери За Работа Повик Карирани. Канцелариски Јакни За Жени. Бизнис Обични Јакни За Жени Плус. Жените 3/4 Ракав Лесен Канцеларија Работа Костум Јакна Дечко Блејзер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата