Без граници тенок вклопување на средниот пораст на глуждот, брои, пакувања

Без граници тенок вклопување на средниот пораст на глуждот, брои, пакувања

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Измешајте и совпаѓајте и создадете изглед кој е сè ваш, без хеланки на средниот пораст на границите и тенок. Трендовски должина на глуждот изгледа одлично и со потпетици и со станови и под сите ваши омилени врвови. Овие хеланки од без граници додаваат удобен допир на вашата гардероба, во која има истегнување ткаенина што се движи со вас. Etет надвор од куќата во удобни влечни хеланки приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Мидриз; Тенок вклопува низ колковите и бутовите; . Слаба нога; Влечење на стајлинг; . 95% памук/5% спандекс; . Машина за перење; . Увезени; . Хелеги на глуждот за јуниори од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата