Трговска марка ликовна уметност плажа врзана платно уметност по пекара во боја, бела мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност плажа врзана платно уметност по пекара во боја, бела мат, рамка за бреза

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Ова подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело ја карактеризира фразата "Beach Bound " напишана над светло обоени квадрати дрвени табли.giclee (JEE-CLAY) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Трговска марка ликовна уметност „плажа врзана“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Тема : Типографија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата