Водени Чевли За Мажи Жени Брзи Суви Боси Аква Патики Чевли за Пешачење На Плажа Нуркање Пловење Река На Отворено Спортови На Вода

Водени Чевли За Мажи Жени Брзи Суви Боси Аква Патики Чевли за Пешачење На Плажа Нуркање Пловење Река На Отворено Спортови На

Во магацинот.
DEN 223.84
Тековен:

Флексибилни И ЛЕСНИ : водените чевли fuezllno ги користат предностите на текстилот, висококвалитетниот флексибилен и лесен стил совршено одговара на вашата боса кожа и прави да се чувствувате како да носите чорапи. БЕЗБЕДНОСТ НА НЕЛИЗГАЊЕ И СТАПАЛО : Задебелете го надворешниот ѓон со посилно влечење, спречете да се лизнете во лизгави услови. Издржливи гумени стапала со удобна задебелена влошка од структурата на саќе, заштитете ги стапалата од повреда од карпа и камен. БРЗО СУШЕЊЕ и ДРЕНАЖА : горниот дел е изработен од материјал што дише и еластичен, а ѓонот има седум дренажни дупки. Овие се доволни за да се обезбеди брз одлив и испарување на влагата, создавајќи ладна и здрава средина во чевелот, одржувајќи ги стапалата суви и удобни во секое време. Повод : чевлите се специјално дизајнирани за спортови на отворено за да се осигурате дека ќе можете да уживате во животот на копно или во вода. Можете да одите на сурфање, кањонирање, кајак, кампување, зиплинирање, пливање, скокање, пешачење по река, веслање, нуркање, дожд, дожд, екскурзии на плажа, шопинг, патување, аеробик во вода, Џогирање Одење, користење чевли за спортови на вода или играње во какви било активности на вода. УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ : ние обезбедуваме услуги за Размена и Враќање На Пари доколку има проблеми со големината/квалитетот, направете го вашето купување без ризик. Ако имате какви било проблеми со чевлите за вода што сте ги купиле, испратете ни е-пошта во секое време, ќе се потрудиме да ја решиме за вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата