Рани јуниори не прават ништо со кратки ракави графичка маица

Рани јуниори не прават ништо со кратки ракави графичка маица

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Добијте графичка со оваа маица со кратки ракави од рана. Полу-опремената силуета со ласкаво деколте за лажичка му дава ажурирање на класичниот мета што изгледа одлично кога се носи сам со шорцеви и фармерки или слоевит со омилена кошула за момче или качулка. Печатењето за око додава боја и забавен допир на чудесно на вашиот изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека плетена ткаенина; рафичен принт. Јуниори со кратки ракави графичка маица од рана.

Параметри на производот

Стоката во категоријата