Уметнички ткајачи Rhonhen Mauve Modern 2 '2'11 Област килим

Уметнички ткајачи Rhonhen Mauve Modern 2 '2'11 Област килим

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Рона, без напор, служат како примерна претстава на современиот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има висок куп. Само чисто место. 100% полипропилен. Машинска ткаена. Направено во Турција. Висок куп ". Дебелина : 0,511811. Безбеден отворен простор : Бр. Канистер вакууми без ритами за ритам се оптимален вид вакуум што треба да се користи на килими. Ако мора да користите исправен вакуум, користете рачна прилог секогаш Нежен и ефикасен начин за чистење килими. Само чисто или професионално чисто . Препорачани простории : дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, ходник, фоаје, игротека, детска соба. Препорачана е подлога за килим.

Параметри на производот

Стоката во категоријата