Монограм пост -врзан албум -блучен лента

Монограм пост -врзан албум -блучен лента

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Монограм пост -врзан албум -Blue Stripe K & Company -Monogram Post Bound Bound Basic Album : Blue Stripe. Совршен албум за одржување на сите ваши страници за белешки! Овој пакет содржи еден албум со белешки од 12-3/4x13-3/4x1 инчи со десет 12х12 инчи со горниот дел на страниците за оптоварување што можат да држат до дваесет страници за белешки вкупно и три страници од 12x12 инчи на налепници на букви (по една за секоја буква од азбуката ). Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата