Здраво Кити Хк Универзитет Девојки Дипломирање Фото Албум Подарок Во Собата

Здраво Кити Хк Универзитет Девојки Дипломирање Фото Албум Подарок Во Собата

Во магацинот.
DEN 218.88
Тековен:

Здраво Кити Хк Универзитетот Девојки Дипломирање Фото Албум Подарок Во собата.Супер Симпатична Здраво Кити Постдипломски Фото Албум Сет има розова и црна реследник и доаѓа со розова Здраво Кити гел пенкало, налепници и внатрешна наредени автограм хартија. Здраво Кити Постдипломски Фото Албум Сет Вклучува : 1 Фото Албум 7.5 "х 5.4" Со Фото Рамка Покритие, 50 Листови Внатрешни Страници, 30 Налепници и Гел Пенкало. Има розова и црна ресичка и доаѓа со розово пенкало За Здраво Маче. Држи 20 стандардни 4х6 фотографии. Наредени здраво Писе автограм хартија за пријателите и семејството да пишуваат специјални белешки. Препорачани возрасти 3 и повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата