Нана јаже Мајка прстен 1- А разновиден симулиран родилен камен, возрасен женски роза злато позлатена големина8,5-камен3

Нана јаже Мајка прстен 1- А разновиден симулиран родилен камен, возрасен женски роза злато позлатена големина8,5-камен3

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Прстените нарачани со необичен број на родени камења ќе добијат 9 камен прстен, а дури и нумерираните барања ќе добијат 10 камен прстен . (Ве молиме, видете ја 4 -тата слика за повеќе детали. Врвот на овој прстен мери 7мм широк и дното мерки 2.

Параметри на производот

Стоката во категоријата