Време и време на екипажот на женските екипи на екипажот Хачи Туника

Време и време на екипажот на женските екипи на екипажот Хачи Туника

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Останете топло и стилски кога ќе се лизнете во оваа симпатична и пријатна хаци плетена туника од време и TRU. Разновидно парче, овој лесен врв е дизајниран со подолга должина што го прави совршен партнер на слаби фармерки и хеланки. Исклучиво на. Материјал : 48% рециклиран полиестер/48% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Loose Fit. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Капка рамена, мека четкана ткаенина. Hacci Crewneck Tunic за жени од време и Tru.

Параметри на производот

Стоката во категоријата