Плус Големина Женски Фустан Преклопување На Рамената Асиметричен Шифон Светки Без Прерамки Фустан Плус Големина Ладно Жолт Фустан С

Плус Големина Женски Фустан Преклопување На Рамената Асиметричен Шифон Светки Без Прерамки Фустан Плус Големина Ладно Жолт Фустан

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕВРА : 46 Биста : 118cm/46.31 "Половината : 100cm/39.52" Ракав : 51cm/20.50" Ракав : 44см/17.65" Ракав : 46см/18.11 "Должина : 89см/35.01"Жените Плус Големина Ладно Рамо Преклопување Асиметрични Шифон Прерамки Светки Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.50" Должина : 90cm/35.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУР : 34 Биста : 90см/35.80" Ракав : 48cm/18.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Имаме венчаници за гости за жени летни фустани 2023 женски летни фустани розов фустан летен фустан розов фустан за жени бел фустан женски летни фустани летни фустани црни фустани за жени макси фустани за жени 2023 секојдневен тениски фустан плус големина летни фустани венчаница фустан за гости макси фустан црн фустан венчаница миди фустани за жени топол розов фустан За жени Фустани За враќање Фустан За сонце Женскиот фустан е изработен од полиестер, лесен и мек. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУР : 34 Биста : 94см/37.29 "Должина : 92cm/36.Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големина на слика на производот пред нарачката.16 "Половината : 92cm/36.Обезбедете пријатно искуство со носење.72 "Должина : 88см/34. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.43 "Половината : 80см/31. Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕВРА : 44 Биста : 114cm/44. ● Прилика€Секојдневни фустани за жени погодни за плажа,патување,работа,секојдневно,секојдневно и забавно,лесно облекување нагоре или надолу. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Може да се комбинира и со јакни, чизми, сандали и други додатоци за да се создаде секојдневен и удобен изглед. Големина : плус големина женски фустан преклопување на рамената асиметричен шифон фустан без прерамки плус големина ладен жолт фустан с. Нега на облека : ладно миење Раце, не белење, закачете суво, ниско железо доколку е потребно содржина На Пакетот : 1 парчиња Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни Во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Мека, лесна, пријателска за кожата и многу дише.

Параметри на производот

Стоката во категоријата