Shpwfbe Женски Фустани Обични Фустани За Жени Жени Надвор Од Рамо Еднобоен Сјај Неправилен Фустан На Полите Фустан За Забава

Shpwfbe Женски Фустани Обични Фустани За Жени Жени Надвор Од Рамо Еднобоен Сјај Неправилен Фустан На Полите Фустан За Забава

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Нашата Продавница.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. (1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.) Околу Големината : 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : С Биста : 86см/33,86" Половината : 68см/26,77 "Колк : 88см/34,65 " Должина : 155см/61,02" . Големина : М Биста : 90см/35.43" Половината : 72см/28.35 "Колк : 88см/34.65 " Должина : 156см/61.42". Големина : Л Биста : 94см/37.01 "Половината : 76см/29.92" Колк : 92см/36.22 "Должина : 157см/61.81". Големина : XL Биста : 98cm/38.58 "Половината : 80cm/31.50" Колк : 96cm/37.80 "Должина : 158cm/62.20" . Големина : XXL Биста : 102cm/40.16" Половината : 84cm/33.07" Колк : 100cm/39.37" Должина : 159cm/62.60" Жените Надвор Од Рамото Еднобоен Сјај Неправилен Фустан За Облекување На Полите Карактеристики : Изработен од висококвалитетен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашиот секојдневен облечен Женски Неправилен Тенок Фустан вечера Партија банкет фустан погоден за различни прилики, стилски и Мода Ве Прават попривлечни. Можете да ја изберете соодветната големина На табелата со големини Измијте на благ режим, не избелувајте Пол : Женска Прилика : Стил На Забава : Одговара : одговара на дебелината на големината : Стандардно што добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ. женски фустани, секојдневни фустани за жени, Вечерен Фустан, Женски Свечен Фустан, здолниште, Полиестер, Беж, XL.

Параметри на производот

Стоката во категоријата