Ферте УБИЕЦОТ Муај Тај Кик Бокс шорцеви-БС0638

Ферте УБИЕЦОТ Муај Тај Кик Бокс шорцеви-БС0638

Во магацинот.
DEN 1119.84
Тековен:

Овие БС0638 "УБИЕЦОТ" Муај Тај Шорцеви Се Популарни во Светот На Муај Тај и кик Бокс поради нивниот изглед и удобност. ТИЕ СЕ ЦРВЕНИ СО ЦРНО & Карактеристики На Везени Нинџа Карактер & Зборот "Нинџа" во "Канџи" или " Шиноби".100% полиестерски сатен. Идеален за натпреварување, спаринг или тренинг.Логото на фаиртекс напред, еластичен Појас со 8 Ленти со Врвка за Цврсто Вклопување.Направено Со Екстра Широк Простор за Нозе за Подобро Движење При Удирање или Колење за време на тренинг или натпреварување, Шорцевите Фертекс Се Големи. Фертекс произведува опрема Муај Тај од 1993 година и се добро познати во спортот како бренд кој го стави развојот и стилот во првите редови на нивните производи. Фаиртекс "АТЕНТАТОРОТ" Муај Тај Кик Бокс шорцеви-БС0638.

Параметри на производот

Стоката во категоријата