Дизајнер Х Табла Завртка Со Капа-Беж, на 14

Дизајнер Х Табла Завртка Со Капа-Беж, на 14

Во магацинот.
DEN 335.84
Тековен:

Р.в. Дизајнер започна во 1993 година, правејќи сопствени завеси за Р. в. прозорци. Оттогаш научивме да го цениме Начинот НА Живот НА Р.в. и заедницата НА Р. в. и работевме напорно за да создадеме производи што го олеснуваат Рингот. Контролна табла завртка. Вклучува завртка капа. Боја : Беж. Пакет од 14.

Параметри на производот

Стоката во категоријата