Девојки ДРИ ШОРТ

Девојки ДРИ ШОРТ

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Фитмоделот За девојчиња Со низок Пораст е 4'4" и носи средно Рамни шевови за заклучување за да ја намали брендираната еластика chafing Soffe dri 8-oz. 92/8 поли/спандекс дрес 2. 5.000 inseam Girls големини XS-XL СОФЕ Девојки СОФЕ ДРИ ШОРТ (1110 G).

Параметри на производот

Стоката во категоријата