Kendall + Kylie Ladies Metal нараквица за нараквици и сет на нараквици за појавување

Kendall + Kylie Ladies Metal нараквица за нараквици и сет на нараквици за појавување

Во магацинот.
DEN 280.80
Тековен:

Дали некогаш сте сакале да знаете како беше да се биде Кардашијан? Сега е вашата шанса! Луксузот и елеганцијата стануваат една во овој Kendall + Kylie Adult Ladies Watch Set со двојна нараквица. Со тоа е шик и модерна адаптација на безвременски основен во дизајнот на часовникот, има екстравегантен сребрен дво-тон непал со тахиметар за сигурно да помогне да се свртат неколку глави и да се донесе во живот која било облека или стил. Сребрениот бирање и дво-тон металниот опсег совршено одговараат на сјајот на кристалот, што навистина ве тера да се чувствувате како да сте на врвот на светот. Спарен со нараквици што одговараат, третирајте се на нешто убаво и лизгајте ја раката во една од овие, нема да зажалите! Разновиден моден додаток : Кендал + Кајли часовник со сет на нараквици нуди два-во-една ставка за тренд-штедливи модни свесни лица. Металната обвивка со сребрена тон во комбинација со нараквицата за врски и сребреното лице го прави совршен часовник за зглобот на зглобот . Мултифункционална механика : Повеќе од само модерен часовник, овој часовник е опремен со хронографска механика, бирање со три очи и ан Прилагодлив затворач што создава совршено вклопување . Квалитетно изработка : Уживајте во здрав и долготраен дизајн на материјал направен со метална нараквица заназад и безбедна врска . Луксузни структури : Структури со тон на злато со акценти на кристал камен на бирање нудат безвременски, но сепак динамичен Погледнете . Исклучителен подарок : Кендал + Кајли часовник со сет на нараквици е совршен додаток за секоја пригода и прави внимателен и незаборавен подарок.

Параметри на производот

Стоката во категоријата