Маица Со Кратки Ракави Кошули Со Кратки Ракави За Мажи Мажи Обични Цврсти Копчиња Пуловер На Плажа Стоечка Јака Кошула Со Кратки Ракави Блуза Кошули Со Кратки Рака?

Маица Со Кратки Ракави Кошули Со Кратки Ракави За Мажи Мажи Обични Цврсти Копчиња Пуловер На Плажа Стоечка Јака Кошула Со Кратки

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Мажи Обични Цврсти Копчиња Пуловер За Плажа Стоечка Јака Кошула Со Кратки Ракави Блузаемји : + Висококвалитетна Ткаенина● : Овие памучни ленени кошули направени од одлична ткаенина, лесни, дише и мек допир, не се намалуваат и бледнеат, отстранувајќи ја Влагата. ●Моден Дизајн● : Секојдневни кошули Со Стоечки Јаки, јака со лента, едноставен стил, цврста боја, тенок фит, краток ракав, затворање со копчиња надолу, заоблен раб, избрани детали за копчињата. ●Натпревар За облека● : Овие стилски тенки кошули со долги ракави може лесно да се совпаднат со панталони за облекување, панталони, чинос и фармерки. ①Карактеристика : дише, V-Врат,мека и еластична,лесна,лабава вклопување, многу бои за избор. ®Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини на вистинската слика пред да нарачате. Оваа машка плажа хенли кошула е потполно иста со табелата со големини, Доколку сакате да се олабавите, се препорачува да изберете две поголеми димензии. Фала.Нашите летни маици со јога со цврста боја одговараатбале за датум,свадба,вечер,излегување, улица,канцеларија,домашна облека,секојдневно носење,секојдневен, летен одмор, облека на плажа, патување, јога, медитација.Големина.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length SSmall4834110cm/43.31"21cm/8.27"45.5 cm/17.91"71cm/27.95"MMedium81238115cm/45.28"22cm/8.66"46.5 cm/18.31"72cm/28.35"LLarge61036120cm/47.24"23cm/9.06"47.5 cm/18.70"73cm/28.74"XLX-Large101440125cm/49.21"24cm/9.45"48.5 cm/19.09"74cm/29.13"XXL2 X-Large121642130cm/51.18"25cm/9.84"49.5 cm/19.49"75cm/29.53"Size : SSize. : Small US : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 21cm/8.27"Shoulder : 45.5 cm/17.91"Length : 71cm/27.95"Size : MSize. : Medium US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 115cm/45.28"Sleeve : 22cm/8.66"Shoulder : 46.5 cm/18.31"Length : 72cm/28.35"Size : LSize. : Large US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 23cm/9.06"Shoulder : 47.5 cm/18.70"Length : 73cm/28.74"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 125cm/49.21"Sleeve : 24cm/9.45"Shoulder : 48.5 cm/19.09"Length : 74cm/29.13"Size : XXLSize. : 2 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 130cm/51.18 "ракав : 25cm/9.84" Рамо : 49.5 cm/19.49 "Должина : 75cm/29.53" Функција-Основна пристојна кошула, совршена за трчање, вежбање и тренинг спортови, па дури и како долни кошули. Во Стил-кошули со доволно долго за да се напикаат, едноставна цврста боја. Уникатни печатени вратови без ознаки и дизајн со мала тежина,Njoeus е секогаш немилосрден да продолжи со едноставни и иновации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата