Летен Женски Секси Шифон Со Врат Цврст Краток Ракав Лабава Секојдневна Кошула, XL, Црвена

Летен Женски Секси Шифон Со Врат Цврст Краток Ракав Лабава Секојдневна Кошула, XL, Црвена

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Женска Шифон Кошула Блуза, V-Вратот Елегантна, Еднобојна Летна Блуза, S–XXL. Материјал : шифон + Полиестер + памук. Големина : С-2ХЛ. Краток Ракав. Повик. Еднобојната блуза е долг ракав со ракави и V-вратот во шифон кошула, елегантна и секојдневна. Блузата е одлична за пролет Лето иumn. идеален за секојдневна употреба : работа, универзитет, празник, семејна прослава, враќање дома во пролет Иumn Материјал : шифон + Полиестер + памук. Големина : С-2ХЛ. елегантен и секојдневен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата