Плус Големина Женски Кратки Ракави Срце Блузи Основни Маица Лето Секојдневен Блуза Маица

Плус Големина Женски Кратки Ракави Срце Блузи Основни Маица Лето Секојдневен Блуза Маица

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Карактеристики на производот : Должина На Ракавот : Кратки Ракави Тип На Ракав : Редовен Деколте : V-Врат Материјал : Акрилик Тип На Ткаенина : Друг Модел : Другокакценти : Другакценти : Друга Сезона : Летен Оддел : Тип На Женска Големина : Редовна Тема : Ретростил : Основен Тип : Блуза : Директни Карактеристики : None Age : Возраст 25-35 Години старо Гроздобер : Нега На Гардероба : Содржина На Пакет За Перење Во Машина : 1 Х Врвот За Оваа Ставка (Имаме За Цел Да Ви Покажеме Точни Информации За Производот) 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите(забелешка 1см=0,39 инчи).3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Внимание!!!Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја поставите нарачката.Ви благодариме за разбирањето. Материјал : Акрилик. Шема : Срце. Стил : Основни. Тема : Ретро. Сезона : Лето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата