Време и време женски врвен туника со долги ракави

Време и време женски врвен туника со долги ракави

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Поставени и сакајќи го! Времето и Туника на Тру е Uber-мека и вистинската должина да се носи со хеланки, слаби фармерки или што било. Сигурно да станете ваш врвот за сезоната, да се занимавате со тотална удобност денес. Исклучиво на. Материјал : 96% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Должина на туника со странични парчиња; високо-ниско полите. Туника на врвот за жени од време и вистинито.

Параметри на производот

Стоката во категоријата