Без граници со кратки ракави издолжени мета

Без граници со кратки ракави издолжени мета

Во магацинот.
DEN 256.00
Тековен:

Барате удобна мета што оди со сè? Проверете ја оваа издолжена маица на мажите од без граници. Има збир на кратки ракави за да ве олади кога температурите се зголемуваат и лесно одговара за да ве одржува удобно од ден на ноќ. Пар со фармерки и патики за стилска секојдневна облека. Јака на екипаж. Кратки ракави. Повлечен стил. Лесно вклопување. Hi-lo Curved полите. Џеб на градите. 100% памук. Работи голема - големина надолу. Машинско миење ладно, измијте со слични бои или одделно, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Виетнам.

Параметри на производот

Стоката во категоријата