Нлиф Жените У Вратот Издувам Краток Ракав Швајцарската Точка Возбуда Полите Фустан

Нлиф Жените У Вратот Издувам Краток Ракав Швајцарската Точка Возбуда Полите Фустан

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Црна, морнарица и црвено вино за избор. Собирање швајцарска точка, раб на возбуда, издувам краток ракав, плисиран, дизајн на вратот ве прави повеќе шармантни.Овој женски фустан Нлиф е дизајниран со растеглив материјал за мешавина од полиестер, слободно време, лабав стил за ласкање на фигурата, криење на стомакот и колкот.Забелешка : ве Молиме проверете ја втората слика на оваа ставка, тоа е табела со големини со вистинска големина во неа и може да ви помогне да ја пронајдете најсоодветната. Ткаенина : лесна полиестерска мешана ткаенина, убава отпорност на абење и отпорност на брчки, траат подолго без пилинг. Карактеристики : издувам краток ракав, еднобојна, собираат швајцарската точка, возбуда полите, у Вратот, без грб, секојдневен стил за секојдневна удобност. Совршен Избор На Подарок : Одличен подарок за себе, пријател, мајка, сопруга, сестра, ќерка, тетка итн. Повод : Совршен за сите сезони, особено во лето и пролет. Се вклопуваат во секое време, работа, школување, шопинг, секојдневниот живот. Забелешка : Во Зависност од околината на осветлување и компјутерскиот монитор, вистинската боја може да биде малку поинаква од прикажаната слика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата