Кафепрес - Реалност Машка Класична Маица-Опремена Маица, Гроздобер Одговара На Мека Памучна Маичка

Кафепрес - Реалност Машка Класична Маица-Опремена Маица, Гроздобер Одговара На Мека Памучна Маичка

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

За стилска удобност за викенд во секое време, момците ќе сакаат да живеат во Нашиот Опремен Т.Изработен од ултра фин, чешлан памук со прстен, кој станува помек при секое перење. Лесен за летна удобност или зимско слоевитост. Привлечете внимание со ова гроздобер вклопување што сака да ја гушка кожата. (Големина нагоре за полабаво вклопување). 4.3 мл. Ултра-парична казна чешлани прстен откачи памук. Гроздобер вклопување (големина нагоре за полабаво вклопување). Произведено Во Сад

Параметри на производот

Стоката во категоријата