Ралф Лорен Поло Мечка Кошула Печатена Блуза Мажи Мода Обични Врвни Кошули Лен Шарени Јака Долги Ракави Кошула Модни Копчиња Лабава Врвна Блуза

Ралф Лорен Поло Мечка Кошула Печатена Блуза Мажи Мода Обични Врвни Кошули Лен Шарени Јака Долги Ракави Кошула Модни Копчиња

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

80" Рамо : 47см/18.13" Ракав : 64см/25.20" Рамо : 48см/18. Големина : М Биста : 113см/44.90"Големина : XL Биста : 123см/48,43" должина : 75см/29,53" ракав : 65см/25,59" рамо : 50см/19,69"големина : ххл Биста : 128см/50,39" должина : 76см/29,92" ракав : 66см/25,98" рамо : 52см/20,47"големина : хххл биста : 133см/52.36" должина : 77см/30.

Параметри на производот

Стоката во категоријата