Мажи Карирани Геометриски Печатени Кошули Краток Ракав Класичен Секојдневен Копче Надолу Пролет Лето Превртување Јака Кошули Мода Лабава Врвот Блуза Кошули Лесн?

Мажи Карирани Геометриски Печатени Кошули Краток Ракав Класичен Секојдневен Копче Надолу Пролет Лето Превртување Јака Кошули

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Големина : С Биста : 113см/44.49" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 23см/9.06" Должина : 70см/27.56" Големина : М Биста : 117см/46.06" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 24см/9.45" Должина : 72см/28.35" Големина : Л Биста : 122см/48.03" рамо : 50см/19.69" ракав : 25см/9.84" должина : 74см/29.13" големина : xl биста : 127см/50.00" рамо : 52см/20.47" ракав : 26см/10.24" должина : 76см/29.92" големина : xxl биста : 133см/52.36" рамо : 54см/21.26" ракав : 27см/10.63" должина : 78см/30.71" мажи мода секојдневен Печатење Кошула Блуза

Параметри на производот

Стоката во категоријата